5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
EVLİYA ÇELEBİ VE ÖLÜMSÜZLÜK SUYU 720P HD İZLE
İMDb 6.5 720P

EVLİYA ÇELEBİ VE ÖLÜMSÜZLÜK SUYU 720P HD İZLE

Dünyayı gezmeye fani ömrü yetmiyeceği için ölümsüzlük suyunu bulmaya karar veren evliya çelebinin hikayesinin animasyon filmi.
Evliya Çelebi ismi söz edildiğinde aşağı yukarı herkesin aklına bir takım şeyler gelir. Bunların başında da seyahat ve gezi gelir tabi ki. Peki Evliya Çelebi kimdir? hayatındaki amacı neydi ki bu kadar seyahat ediyordu. Evliya Çelebi büyük bir alim ve seyyahtır. Gezmesindeki amaç ise farklı insanları ve farklı yaşam tarzlarını görmek ve gelecek nesillere bu gördüklerini anlatmak onlarıda bilgilendirmekti. Bu amacı 1600 yıllarda gerçekleştirmeye başlamış ve Ab-ı Hayat yolunda ömrünü bitirmiştir. Günümüzde ise Evliya Çelebi çogunlukla edebiyat alanında karşımıza çıkmaktadır. Beyaz perdeye aktarma fikrini ise Serkan Zelzele planlamıştır ve uygulamıştır. Bu animasyon filmi çok genç ve gelecek vaat eden arkadaşlara ışık olacaktır. Eğlenirken öğrenecek ve neyin nasıl olduğunu daha iyi anlayacaktır. Filmi seslendiren grup ise en az film kadar önemli. Haluk Bilginer , Ahmet Kural , Cengiz Küçükayvaz , Murat Cemcir ve Engin Alkan’ın sesleriyle hayat bulan filmde istediğiniz seyir keyfine ulaşacaksınız. Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu filmini ayrıca Hd izlemek isteyenler için Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu 720p HD izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    fatih 03/06/2016 04:30:10

  Teşekkürler

 2. avatar
    sibel 02/10/2016 04:37:23

  süper film

 3. avatar
    orkun 24/02/2017 04:00:12

  Teşekkürler