Game of Thrones Final Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones Final Fragmanı Yayınlandı

15/05/2019

99 Okunma

Ve beklenen gün geldi çattı! Efsane dizi “Game of Thrones”, 8. sezon 6. bölümü ile final yapıyor! 19 Nisan Pazar gecesi “Game of Thrones” 8. sezon, 6. bölümü ile final yapacak. Uzun zamandır merakla beklenen final bölümü ile, bir efsanenin bitişini gözler önüne serecek olan dizinin, son bölüm fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu.   Spoiler vermeden, sizlere bu haberi vermek çok kolay olmadı...

Ve beklenen gün geldi çattı! Efsane dizi “Game of Thrones”, 8. sezon 6. bölümü ile final yapıyor!

 

19 Nisan Pazar gecesi “Game of Thrones” 8. sezon, 6. bölümü ile final yapacak. Uzun zamandır merakla beklenen final bölümü ile, bir efsanenin bitişini gözler önüne serecek olan dizinin, son bölüm fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu.

Spoiler vermeden, sizlere bu haberi vermek çok kolay olmasa da; dizinin hayranlarını final sezonu ile hayal kırıklığına uğrattığını da belirtmek isteriz. Sevilen dizi “Game of Thrones”, yayınlanan son iki bölümü ile kült dizilerden “Lost”a dahi benzetildi.

HBO’nun hiçbir zaman unutulmayacaklar listesinde yerini alacak olan dizisi “Game of Thrones”un hayatımıza getirdiği kışı uğurlarken; sizleri final bölümü fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

 

Etiket Yok
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER